Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

Zlatá maska

Studio eXtreme - Zlatá maska

24 karátová zlatá maska z ryzího zlata pro ošetrení obličeje

Ošetření se zlatou maskou je nejluxusnější ošetření, které nabízí klientce komfort nejvyšší kvality a blahodárné účinky zlata, které pleti dodá hydrataci, zářivost, redukuje vrásky a jemné linky, snižuje výskyt pigmentových skvrn, zpevní, vyhladí a zjemní. Pleť je po ošetření rozjasněná, vyhlazená, velmi jemná a hladká.

Výsledky jsou viditelné již od prvního ošetření. Částice zlata působí v pleti ještě dalších 14 dní.

Účinky zlata jsou odpradávna ceněny mnoha lékaři a léčiteli, ať už se jedná o starobylé východní směry, nebo takzvanou západní medicínu. Zlato je jedním ze základních kamenů ajurvédského léčitelství, je používáno v tradiční čínské medicíně, na jeho účinky se spoléhali faraoni i zakladatel moderní západní medicíny Paracelsus.

Velké množství tělesných funkcí je ovlivňováno tokem elektronů v těle a právě tzv. koloidní zlato tento tok pozitivně ovlivňuje a povzbuzuje tak naši životní energii. Vědecky doložené účinky zlata byly inspirací k vytvoření tohoto jedinečného ošetření.

Během ošetření jsou plátky pravého 24 karátového zlata vpraveny do vaší pleti, které pak v kůži podporují mikrocirkulaci a regenerační procesy, posilují její obranyschopnost a zajišťují její dlouhodobou hydrataci. Zlato ve vaší pleti minimalizuje póry, zjemňuje pokožku, snižuje výskyt akné, vrásek a jemných linek.

Doba ošetření : 1 h a 30 minut

Cena ošetření : 5.500,- Kč vč. DPH