Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

MAGIC WRAP

Celotělový zábal, který vznikl v USA již před 30 lety za účelem léčby jater a ledvin pacientů. Nyní je stále s velkým úspěchem využíván odborníky a lékaři po celém světě.

Proč Magic Wrap ?

Za 60 minut pomocí Magic Wrap můžete ztratit až několik centimetrů, minimalizovat známky celulitidy, vylepšit vzhled Vaší kůže a detoxikovat tělo. Ve spojených státech, je Body Wrap název pro tělový zábal. Jedná se o zabalení těla do osmi bandáží, které jsou předem namočené a zahřáté ve speciální lázni. V tomto případě jde o rozptyl tekutin, tedy toxických látek přes membránu pokožky. Magic Wrap podporuje silnou redukci obvodu ihned po prvním použití, zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny ve kterých se nejvíce ukládá tuk. A to ještě není vše… nejde pouze o ošetření a ztrátu centimetrů. Nejdůležitější součástí ošetření je dokonalá detoxikace, kdy zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a Vy se budete cítit zdravější a krásnější!

Toto ošetření je vhodné provádět též po kavitaci a liposukci.

Jak MAGIC WRAP ošetření probíhá ?

Klient je celý zabalen speciální bandáží, které jsou napuštěny směsí rostlinných a minerálních extraktů. Při následné hodinové relaxaci speciální složky zábalu vstupují do podkoží a pracují. Počet sezení není z důvodu naprosté bezpečnosti a prokázané prospěšnosti pro organismus nijak omezen.

Jaké jsou účinky Magic Wrap?

Již po prvním zábalu jsou znatelné výsledky o několik cm.

Jaké jsou výsledky MAGIC WRAP ?

Výsledky zaznamenáte již od prvního zábalu. Doporučena je kúra 6 zábalů. U testovaných osob byla celková ztráta až 30 centimetrů po prvním sezení. Obrovským překvapením pro Vás možná bude, že tato ztráta není způsobena dehydratací organismu, vylučována je pouze voda z mezibuněčných prostor a tkání, která je nezdravě zadržována organismem při jeho oslabených regeneračních schopnostech. Kůra MAGIC WRAP Vás dostává opět na startovní čáru, kdy sami můžete ovlivnit rychlost návratu přirozených detoxikačních schopností organismu. Celý efekt v závislosti na životním stylu přetrvává jeden měsíc. Tímto se Magic Wrap velice liší od jiných zábalů, jejichž účinky jsou pouze krátkodobé.

Kdo je vhodným kandidátem pro MAGIC WRAP ?

Ten, kdo se rozhodl změnit svůj životní styl, snížit hmotnost, řešit problematické partie těla, ozdravit svůj organismus a v neposlední řadě reaktivovat metabolismus čili omládnout. MAGIC WRAP je také využíván pro svou schopnost okamžité ztráty na obvodu před svatbou, dovolenou a jinými příležitostmi, při kterých budete chtít zazářit. Výsledky po první kůře jsou srovnatelné s usilovnou dietou trvající několik týdnů.

Cena za ošetření je 2 555,- Kč vč. DPH