Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

O 10 let mladší? Žádný problém, společně to zvládneme!

ULTRAFORM 3D LIFT je velmi učiný komplexní liftingový zákrok určený pro ty, kteří nechtějí podstoupit operační lifting. Tato vysoce efektivní, účinná a bezpečná metoda, je naprostou novinkou v oblasti neinvazivního liftingu pokožky obličeje, podbradku, krku, dekoltu, ale i například celého těla, za použití MMFU (mikro a makro koncentrovaného ultrazvukového vlnění) s 3D efektem. Tato koncentrovaná energie při ošetření proniká v několika vrstvách hluboko do pokožky. Selektivně zahřívá nejen kožní a tukové tkáně, ale také svaly. 

 

 

Na rozdíl od konkurenčních metod využívajících technologii HIFU je navíc technika ULTRAFORM 3D LIFT jediná, která umožňuje omladit obličej i jakoukoliv tělesnou partii bez použití skalpelu, navíc ve 3D efektu. Odpadá tedy nutnost narkózy, následné hospitalizace, a především rekonvalescence bez jizev. 

Pouze v den zákroku je doporučen klidový režim ve smyslu, vynechat cvičení, saunu, vířivku a jednoduše vše to, kde by se pokožka mohla zapotit. Do 12 hodin se pokožka stabilizuje, a můžete se věnovat jakékoliv aktivitě. Zákrok je možné provádět i v letních měsících.

ULTRAFORM 3D LIFT je pro všechny, kteří touží po vypnutí a omlazení obličeje, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický facelifting. OšetřeníULTRAFORM 3D LIFT příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku, vyhladí vrásky v očním okolí a převisy pod dolním víčkem, zvedne linii obočí, případně vyhladí a zpevní krk a dekolt. Pokožka se tonizuje a získá mladiství vzhled. Dochází k redukci pigmentových skvrn.

 

 

Účinky ošetření celého bličeje, očního okolí a podbradku:

 

 

Technologie Ultraform 3D lift změnila způsob, jakým bylo doposud možné aplikovat energii do hlubokých struktur tkáně. 

Ultraform 3D lift ultrazvukové energie, která se dokáže neinvazivně, bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit do jakékoliv hloubky tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů (TCP), které bezpostředně při aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s proliferační fází - novotvorbou kolagenu. Ta následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.

 


 

Celkový regenerativní proces nastartuje jediné ošetření.

Výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu následujících 2 - 3 měsíců. Viditelné výsledky vykazují zpevnění a vypnutí ochablé pokožky obličeje. Další výhodou ULTRAFORM 3D LIFT je, že kromě viditelných výsledků aktivuje tvorbu nového kolagenu, který může přetrvávat po dobu až 2-5 let. 

 

 

Hlavní výhody tohoto ULTRARORM 3D neinvazivního face-liftu jsou:

 

 

Výhodou ULTRAFORM 3D LIFT obličeje je, že působí ve stejné podkožní vrstvě (SMAS), jako klasický zákrok plastického chirurga . Tato vrstva se nachází v hloubce 4,5 mm. Hustá síť drobných bodů dokáže platysmu zkrátit - doslova ji o kousek smrštit.

V této hloubce podkoží se nemůže uplatnit žádná stávající metoda

Během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení, který je u každého klienta individuální. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev. Je možno jej zmírnit použitím medikamentů před nebo těsně po zákroku.

Po zákroku může být vaše pleť začervenalá, citlivá nebo mírně oteklá. To je ale jediný vedlejší efekt, který se může dostavit. Potíže postupně odeznívají. Obavy například z omezení v práci nebo při volnočasových aktivitách tak klidně hoďte za hlavu. ULTRAFORM 3D LIFT omlazuje vaši pleť šetrně. Bezprostřední změny na kůži skryje bez problémů běžný make-up.

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. Jak jsme nastínili výše ULTRAFORM 3D LIFTneřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu - nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř.

Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. 

 

Kontraindikace:

 

Aktivní implantáty, jako jsou srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce, a imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotěnství a kojící klientky. Dále tetování v oblasti ošetření. 

 

Pokud si nejste jisti kontraindikací, nebo máte zájem o další doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat na tel 777123456, jsme Vám plně k dispozici!


Cena ošetření od 29.900,-Kč