Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

Ultrazvuková liposukce

Studio eXtreme - Ultrazvuková liposukce

bezkonkurenční metoda bezbolestné liposukce – kavitace a radiofrekvence v jednom ošetření s následnou lymfodrenáží, fotonovou terapií a aplikace zeštíhlující emulze za pomoci radiofrekvenční hlavy pro maximální účinek procedury.

Procedura obsahuje uvolnění lymfatických uzlin, 40-50min kavitace s radiofrekvencí, nanesení speciálního séra a gelu, a 20min ruční vacupressovou (podtlakovou) lymfodrenáž s fotonovým světlem, nasledné použití zeštíhlující emulze za pomoci radiofrekvenční hlavice. Celková délka ošetření je 90 min.

Liposukce bez skalpelu:

Co je bezbolestná liposukce?

Neinvazivní liposukce nebo také liposukce 3. generace je podstatně šetrnější alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o bezbolestnou a velmi dobře snášenou metodu odstraňování podkožního tuku, kterou provádíme neúčinnějším dostupným přístrojem na trhu Utraliposystem umožňující kavitaci a radiofrekvenci zároveň. Vacupressová hlavice s fotonovým světlem účinek násobí.

Výsledky jsou tak bezkonkurenční - námi používaný způsob liposukce pracuje současně na redukci tuků a zpevnění ochablé pokožky a její regeneraci. Kombinace kavitace a radiofrekvence zaručuje mnohonásobně vyšší úbytky již během prvního ošetření, 2 technologie = dvojitý efekt. Výsledkem obou technologií je štíhlejší a pevnější tělo.

Pro dosažení maximální efektivity provádíme po liposukčním ošetření 20 minutovou vacupressovou lymfodrenáž za pomoci fotonového svěla. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru stimulujeme lymfatický systém, který má za úkol zvýšit oběh lymfy, čímž dosáhneme odplavení škodlivin z těla ven.

Hlavní funkce fotonové terapie:

 

Doporučení pro 1 - 2 dny před návštěvou:

 

Kdy se návštěva nedoporučuje - kontraindikace