Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

Skinbooster

Vysoce účinná omlazující metoda hloubkové hydratace. 


Cílem ošetření je doplnit pleti věkem ubývající kyselinu hyaluronovou a obnovit či uchovat pružnou, elastickou pokožku bez vrásek.


Procedura též bývá nazývána jako MEZOLIFT- pro svůj liftingový efekt a dodávání kyseliny hyaluronové a vlastní krevní plasmy do středních vrstev kůže.


Co dokáže?


zatímco většina kosmetických produktů a procedur pečuje o pleť pouze na povrchu

Skinbooster ji hydratuje a omlazuje zevnitřpo dobu 8 až 12 měsíců viditelně omladit, zpevnit a zvláčnit pleť

Jak se zákrok Skinbooster provádí?

Jedná se o aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové a krevní plasmy jemnými vpichy ultratenkými jehličkami do hlubších vrstev pokožky obličeje. Ošetření provádí výhradně zdravotnícký personál.

Dejte pokožce hydratační šok

I když se během léta chráníme a mažeme správnými krémy, je naše pleť namáhána a vysušována díky opalování, koupání či klimatizaci více, než kdy jindy. Je důležité jí tedy věnovat větší péči. Důležitá je potřebná hydratace jak v podobě dostatečného pitného režimu, tak použitím kvalitních hydratačních krémů. Skinbooster je účinná a hluboká hydratace pleti kyselinou hyaluronovu zevnitř, pomocí jemných vpichů. Ideální je právě na letní období, kdy potřebujeme dodat našemu tělu pořádnou hydratační terapii, ale funguje velmi dobře i jako anti aging technika. Zpevnění zvláčnění pokožky obličeje vydrží až jeden rok.

Cena od 6500,-Kč dle spotřebovaného materiálu.