Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

Plasmolifting™

Plasmolifting™ je novou účinnou metodou ze skupiny mezoterapeutických revitalizačních procedur. Jejím úkolem je zahájit proces přirozeného omlazení pleti a navrátit jí plnohodnotnou funkční schopnost.

Plasmolifting™ neboli omlazení vlastní plazmou je nová a převratná metoda, která pomáhá účinně regenerovat kožní buňky. Tím zabezpečuje účinné vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí či silně povolenou pleť, ale kromě omlazení má významné využití také k regeneraci jizev a léčivých účinků na pokožku po různých zákrocích.

Kroky ošetření:

 • Aplikace vlastní krevní plasmy do pleti
  obličeje, krku a dekoltu
 • Konzultace s ošetřujícím zdravotníkem
 • Odběr krve
 • Centrifugace krevní plazmy
 • Příprava pleti na zákrok
 • Plošná microneedlingová aplikace 
  krevní plazmy do pokožky
 • Závěrečné ošetření pleti
 • Výsledkem bude mladší vzhled
 • Efekt oštření vydrží cca 8-12 měsíců
 • Délka procedury: 60-80 minut

Zákrok je naprosto bezpečný s viditelnými účinky bezprostředně po aplikaci, definitivní výsledky uvidíte během 20 dnů. Aby bylo dosaženo ideálních a dlouhodobých výsledků, doporučujeme 2–3 aplikace vždy s odstupem jednoho měsíce. V daném případě samozřejmě záleží na věku a aktuálním stavu pleti.

Zákrok je poměrně jednoduchý. Proces odběru krve přes zpracování krevní plazmy v centrifuze až po její aplikaci probíhá přímo v ordinaci, čímž si může klient celý proces kontrolovat. Plazma se pak vpravuje do svrchních vrstev kůže malými nanojehličkami. Ošetření je mírně nepříjemné ale nikoli bolestivé. Pokud si však budete přát anestezii ve formě krému, pak vám ji samozřejmě nabídneme s doplatkem 70 Kč.

Efekt ošetření je bezprostředně viditelný, avšak plazma v pleti pracuje, proto jsou definitivní výsledky viditelné po 20 dnech. Výhodou plasmaterapie je fakt, že aplikace je možná celoročně, před dovolenou jako příprava pleti na zátěž, naopak po dovolené jako vynikající prostředek revitalizace pleti.


Tajemstvím mládí Plasmoliftingu™ je naše vlastní krev, respektive její část - krevní plazma. Ta obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, navíc tělu vlastní, které pokožku regenerují a startují tak procesy omlazení zcela přirozenou cestou. Tělo tak začne samo pracovat v „režimu mladého těla“.Hlavní výhodou omlazení vlastní plazmou neboli Plasmolifting™ je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikací nebo alergie. Plazmalifting nemá žádné vedlejší účinky. Jde o naprosto tělu přirozený proces, kdy Plasmolifting™ je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup kopíruje vlastně procesy hojení těla samotného.

S čím se Plasmolifting™ kombinuje?

Při omlazení obličeje nebo těla plazmou neboli Plasmolifting™ se jedná o jednu z nejprogresivnějších metod, která využívá tzv. PRP - plazmy bohaté na trombocyty. Jedná se vlastně v podstatě o darování krve, ale pro sebe. Klientovi zdravotník odebere určité malé množství krve, která se smísí s patentovanou gelovou látkou a ihned před zraky klienta je ve speciálním přístroji je za vysoké frekvence odstředěna a oddělena plazma od krve. Výslednou látku (PRP) použije zdravotník při aplikaci rejuvenačních techniky mezoterapie, tedy jeho původnímu dárci. Zákrok jako takový je v tomto případě bezbolestný, protože na oblast vpichu je předem nanesena anestetická znecitlivující mast.

Z Vaší plasmy Vám v případě zájmu připravíme omlazující 14ti denní kůru za zvýhodněnou cenu 2.499,- Kč pro domácí použití:


PLASMOLIFTING SÉRUM

S pokračujícím věkem procesy regenerace buněk a metabolismus zpomalují. Ale procesy stárnutí lze zastavit – stačí restartovat mechanismus obnovení buněk. Lidská krev, především plazma obsahuje všechno potřebné pro normální život buněk a pro to, aby se spustil mechanismus vlastního obnovení tkání.

Sérum Plasmolifting™ je unikátní vysoce technologický bioinženýrský kosmetický prostředek. 


Formule byla vyvinuta italskou společností LuxPharma s.r.l pod vedením profesora Renata Achmerova, doktora věd, praktického plastického a maxillo-faciálního chirurga, autora metody Plasmolifting™. 


V ČEM JE JEDINEČNOST SÉRA PLASMOLIFTING™


Autologní lidská plasma je dobře známá jako vynikající prostředek proti všem příznakům stárnutí pokožky. Základem séra Plasmolifting™ je unikátní technologie CellularFriendlyTech®. Tato technologie umožňuje maximálně zachovat aktivitu proteinových růstových faktorů, aminokyselin a stopových prvků po celou dobu použití séra. Sérum Plasmolifting™ má výrazný stimulační účinek na procesy regenerace pokožky. Díky jedinečnému složení séra se spouští přírodní mechanismy omlazení pokožky.


SÉRUM PLASMOLIFTING™ OBSAHUJE TYTO ZÁKLADNÍ SLOŽKY PRO OMLAZENÍ:JAKÉ TO MÁ ÚČINKY?


BIOLOGICKÉ:

 • Zlepšení turgoru a reliéfu pleti
 • Zrychlení fyziologické regenerace
 • Aktivace buněčného metabolismu
 • Normalizace vodní a kyslíkové výměny
 • Posílení lokální imunity kůže a odolnosti buněk k hypoxii a toxinům
 • Regulace tkáňového a buněčného metabolismu


KLINICKÉ:

 • Zmírnění povrchových vrásek
 • Vyhlazení reliéfu pokožky
 • Zlepšení a vyrovnání barvy pleti
 • Snížení intenzity hyperpigmentací
 • Zmírnění projevů kuperózy a přecitlivělosti pokožky způsobené především nízkou imunitou
 • Zmenšení otoků pod očima
 • Odstranění suchosti rtů při chronickém cheilitidě
 • Snížení kožní hyperreaktivity a zmírnění svědění při špatném stavu pokožkyVýsledkem je zlepšení barvy pleti, hydratace, elasticity a turgoru tkání, odstranění drobných jizviček vzniklých v důsledků kožních onemocnění, redukce počtu a hloubky vrásek.


INDIKACE


Rehabilitace po agresivních estetických procedurách 
(zrychluje hojení, snižuje pravděpodobnost výskytu jizevnatých změn 
v místě zákroku, stimuluje procesy angiogeneze a oxygenace). 


Prolongace a zvýšení efektivity injekčních metod omlazení pokožky, 
jako je plasmolifting, mezoterapie, biorevitalizace, bioreparace, 
niťový lifting, obrysová plastika. 


Na rozdíl od mnoha jiných značek, základem séra Plasmolifting™ nejsou rostlinné nebo živočišné složky, ale vlastní bílkoviny a růstové faktory, které jsou na 100% analogické těm, které máme v naších buňkách. Sérum zajišťuje individuální působení na buněčné úrovni.Plazma je složka, obsažená z 55% ve vaší krvi. Plazma jako taková se díky dárcům plazmy využívá v medicíně již léta. Vyrábí se z ní také celá řada důležitých léčiv. Nyní si nachází další využití v oblasti estetické kosmetologie.


Celý proces odběru a zpracování krve probíhá přímo před očima klienta. Metoda Plasmolifting™ je velmi přírodní a přirozená a nemá žádné vedlejší účinky! Jedná se o nejideálnější materiál - vlastní rodná krev. Darujte mládí sámi sobě.

Fotografie před a po provedení procedury Plasmolifting™* Výsledek byl dosažen v průběhu komplexní léčby

Renuvenace pleti plazmou neboli Plasmolifting™ se provádí zejména v těch částech těla, které jsou ochablé, s uvolněnou a nepružnou kůží a efektivně bojuje s vráskami. Lze aplikovat v obličeji, na krk i šíji, v oblasti dekoltu i na hřbetu rukou. Mizejí kruhy pod očima, pokožka získává zdravý a mladistvý vzhled.


Doporučení

Před zákrokem doporučujeme podstatně navýšit pitný režim, získáme tak více plazmy pro ošetření vaší pleti. Po zákroku vás nebudeme nijak omezovat, pouze doporučíme, abyste se 3 dny nevystavovali sluníčku soláriu, sauně či veřejnému koupališti.


Kontraindikace

-  Poruchy srážlivosti krve
-  Poruchy krvetvorby
-  Klienti užívající Warfarin či jiné podobné léky
-  Nádorová onemocnění
-  Celková infekční onemocnění

- Těhotenství a kojení

- Věk pod 18 let v den zákroku
-  48 hod. před aplikací nepoužívat antirevmatika, (Ibalgin, Surgam, Brufen, Diclofenac, Aulin), z důvodu možného snížení účinku

Relativní:


Cena ošetření jednou ampulí 5500,-Kč