Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

Absolutní novinka  - New Age Plasma Care

Studio eXtreme - Plasmaterapie

Plazmová technologie představuje revoluční metodu cíleného ošetření těla a obličeje! Exkluzivní hodinové ošetření New Age Plasma Care   za nejnižší možnou cenu na českém trhu! Velice příjemné ošetření s okamžitými a především trvalými výsledky (řeší každý Váš problém).

Na jakém principu je ošetření New Age Plasma Care   pro omlazení plazmou založeno?

- 100% průnik negativních kyslíkových iontů přímo do kůže (díky velké rychlosti průniku) a následné spojení s volnými radikály, které zapříčiňují stárnutí. Tím dochází k neutralizaci volných radikálů a omlazení 

OMLAZENÍ PLAZMOU je neinvazivní ošetření, světových kvalit s dlouhotrvajícím výsledkem.

Výsledek omlazení plazmou je viditelný ihned , ale úplný výsledek se dostaví druhý den a přetrvá nejméně šest měsíců až dva roky podle stavu a paměti Vaší kůže 

Plazma je vodivá a silně reaguje na elektrická a magnetická pole se zaručenými výsledky!

New Age Plasma Care   Tech generuje plazmové toky, které reagují s biologickou tkání i prostřednictvím specifických mechanismů k dosažení účinného peelingového efektu, reparace, zpevnění a pružnosti a podporuje obranu a posílení tkáně. Plazmová technologie je doprovázena účinnou léčbou infračerveným paprskem, jehož hlavním úkolem je stimulovat buněčný metabolismus a místní mikrocirkulaci.

Plazmová technologie: v současné době jsou známa čtyři skupenství: pevné, kapalné, plynné a plazma.

Definice plazmy: plazma je kvazineutrální soubor částic s volnými nosiči nábojů, který vykazuje kolektivní chování.

Termín plazma znamená stav atomů hmoty, které prošly částečnou nebo úplnou ionizací. Tj. látka zahřátá na velmi vysokou teplotu mění skupenství a to díky rozdělení atomu v důsledku kolize, která se odehrála mezi již přítomnými molekulami, atomy, ionty i elektrony.

Tento proces se nazývá tepelná ionizace. Jinak řečeno, aby látka byla ionizovaná, je třeba aby relativní kinetická energie částic, které se srazí, musí být větší než vázaná energie nestálých elektronů v atomu nebo molekuly.

Vlastnosti vyuzivan:

Ošetření  New Age Plasma Care   obličeje, krku a dekoltu:

Ošetření New Age Plasma Care   těla:

Ošetření New Age Plasma Care   je velice příjemné, výsledky jou viditené již po prvním ošetření a ještě několik dní po ošetření cítíte jak pokožka zevnitř pracuje a vypíná se.

 

Přednosti a jedinečnost ošetření plazmovými toky:

 lze použít i na ošetření krku a dekoltu včetně ošetření prsou. Speciální hlavicí lze ošetřovat jemné vrásky v blízkosti očí. Je využitelný jak na strie vytvořené při náhlé změně hmotnosti, tak na ty poporodní.

 

Jediný přístroj na trhu, který umožňuje opravdu efektivní (viditelné) ošetření výše uvedených indikací.