Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

Odtučňovací redukční zábal + tělový peeling

 Zábal podporující silnou redukci obvodu ihned po prvním použití, zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny ve kterých se nejvíce ukládá tuk.

 

Gelový tělový zábal byl vyvinut, aby přesně splynul s tvarem těla a podpořil účinek všech obsažených látek zábalu, především aktivních látek jako kakao a Guarana. Theobromin, látka vyskytujcí se v kakau, pomáhá mobilizovat rezervy lipidů a kofein z Guarany redukčním účinkem, jemně stimulují tělo a obnovují jeho přirozenou rovnováhu, přičemž odstraňují nežádoucí tuk. Zvlhčující a změkčující vlastnosti kakaa činí kůži jemnou a měkkou. Přípravek obsahuje mořskou řasu FOCUS, která je zde ve formě jemného prachu.

 Mořská řasa FOCUS je bohatým zdrojem jódu, vlákniny, kyseliny listové, zinku, selenu, bromu, chromu, křemíku, a řady vitaminů.

Vysoký podíl jodu v řasách napomáhá látkové výměně a tím nastartuje odtučňovací kůru. Pomocí tepelného zábalu u ošetřované partie těla dochází k účinnějšímu působení na podkožní tukové tkáně.

 


 

Jód je potřebný pro vytváření hormonů štítné žlázy, které řídí metabolismus a tím i zdravý růst a vývoj. Nedostatek jódu v organismu může způsobit snížení hladiny thyroxinu, který je velmi důležitý pro regulaci metabolismu. Jeho nedostatek vyvolává zbytnění štítné žlázy. 

 

 

 

 

A to zdaleka není vše... nejde pouze o zeštíhlující ošetření. Nejdůležitější součástí celého procesu je dokonalá detoxikace. Zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a Vy se budete cítit zdravější a krásnější!

 

Toto ošetření je vhodné provádět též po neinvazivní liposukci.

 

 

Jaké jsou účinky ?

  • Zvyšuje krevní oběh a lymfatickou drenáž.
  • Detoxikuje tkáně a pomáhá odstraňovat nečistoty s těla. 
  • Odstraňování toxických odpadů vede ke snížení celulitidy. 
  • Odstraňuje nadměrnou vodu a tím snižuje oteklost. 
  • Optimalizuje rovnováhu kyselin. 
  • Posiluje imunitní systém. 
  • Urychluje metabolismus a podporuje hubnutí. 
  • Zlepšuje vzhled pokožky, barvu, hladkost, snížení vrásek a zvýšení vlhkosti a stahování pórů.
  • Formuje postavu po zhubnutí nebo těhotenství.
  • Podporuje ztráty tukových zásob v podkoží, při pravidelné aplikaci snižuje tělesné tvary až o 1 konfekční velikost. Již po prvním zábalu jsou znatelné výsledky o několik cm.

Roztok v pokožce působí ještě několik dnů. Po zábalu je proto dobré se vyhnout pití alkoholu a kávy. Den po ošetření byste se také neměli sprchovat s mýdlem ani sprchovým gelem.

 

Účinnost prokázána u 100% testujících.

 

Zábal není vhodný :

 

-pro těhotné a kojící

-při zánětu žiL

-při poškození pokožky (strupy, popáleniny, exémy, záněty)

-po operacích ( do 6-12 měsíců)

-při alergiích na kov

 

Po konzultaci s lékařem :

-při epilepsii

-při rakovině

-při srdečních problémech

 

Každý klient při první návštěvě vyplňuje vstupní dotazník, kde je na svůj zdravotní stav dotazován. Ve vlastním zájmu doporučujeme uvést úplné a pravdivé informace, zejména s důrazem na problémy se štítnou žlázou, křečovými žilami, medikamenty a probíhající léčbou.