Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

LIPOSON - Prémiová ultrazvuková redukce tukuPrémiová ultrazvukové ošetření Liposonic je v současné době nejžádanějším ošetřením redukce tukové vrstvy. Její výsledky při formování postavy jsou srovnatelné s tumescentní liposukcí.

Liposonic je alternativou tumescentní liposukce pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok.

Bezpečnost při redukci tuků by měla být prioritou a Liposonix je bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků.

V zahraničí se v současné době jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější metodu redukce tuků.

Nedopnete vaše oblíbené džíny? Nemáte čas na pravidelné cvičení?

Někdy je potřeba trochu pomoci, aby se dosáhlo požadované a ideální postavy. Ošetření Liposonic je vhodné k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, lýtek, zad a paží.

Toto jsou reálné výsledky:


V rámci jednoho sezení (ošetření) je možné ošetřit až 3 tělesné partie. První výsledky mohou být pozorovatelné již za 2 týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň. Případné další ošetření stejné partie (oblasti) je možné až za 3 měsíce.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 4 až 6 cm. Jednotlivé výsledky se však u různých osob můžou lišit.

Jak dlouho trvá ošetření?

Ošetření trvá 1-2 hodiny počtu ošetřovaných oblastí.

Kdy jsou výsledky viditelné?

První výsledky mohou být pozorovatelné za 2 týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň.

Existují vedlejší účinky?

Vzhledem k tomu, že se jedná o neinvazivní metodu, existuje jen velmi málo vedlejších účinků. Většina klientů se může ihned po ošetření vrátit k běžným každodenním činnostem, avšak v daný den v klidovém režimu. Po dobu 12 hodin je třeba vynechat cvičení, saunu vířivku a vše to, kde by se pokožka mohla zapotit. Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí, modřiny nebo mírný otok. Pokožka je opět po 12 hodinách stabilizovaná a můžete se plně vrátit ke všem běžným činnostem.

Jaká jsou opatření po ošetření?

Po ošetření nejsou zapotřebí žádná opatření, a po dobu 6ti týdnů lehce zvýšená tělesná aktivita. Doporučuje se zdravý a aktivní životní styl.

Před ošetřením: Ošetřující zdravotnický perzonál provede podrobnou konzultaci a měření tuku.

Během ošetření: Ošetřující zvolí vhodný nástavec a označí ošetřovanou oblast. Lipodestrukční impulzy jsou vysílány přes nástavec a cíleně eliminují tukové buňky ve vybrané oblasti (zatímco kůže zůstává neporušená). Cílové oblasti jsou ošetřeny jedna po druhé. Aplikovaná energie vytváří mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

Po ošetření: Během příštích 8 až 12 týdnů vaše tělo odstraňuje zasaženou tukovou tkáň (převážně ze shora tzv. makrofágů). To má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo vyloučit asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.


Nejnovější technologie z USA

Frakční mikro-fokusovaný ultrazvuk na redukci podkožních tukových buněk. S přesnou kontrolou síly a nasměrování energie.

Mikro-fokusovaný intenzivní ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí a trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován.

Energie mnoha jiných technologií na odstranění tuků (například laser, radiofrekvence, kryolipolýza nebo kavitace) se nachází v blízkosti povrchu kůže silně absorbovaného rozptylu, který omezuje vniknutí do podkožního tuku. Naproti tomu energie Liposonixu dokáže projít přes horní vrstvy kůže a cíleně zasáhnout tukové tkáně bez poškození kůže nebo okolní tkáně. Jiné technologie často používají nízké intenzity energie, nízké frekvence nebo rozostřené energie, což vyžaduje vícenásobné opakovaní ošetření, které nemusí vést k požadovaným výsledkům.

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Studio estetiky a korektivní péče Extreme se snaží pomoci Vám starat se o své tělo, popřípadě odstranit časté estetické problémy pomocí moderních přístrojů. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály.

Které partie můžete díky Liposonixu zlepšit?
Kontraindikace:

Za 1 voucher získáte 1 shot (ošetření), který se skládá z 576 lipodestrukčních impulzů.

1 shot = ošetření plochy o velikosti 8 x 8 cm.

Počet potřebných voucherů (shotů) na jednotlivé partie naleznete zde:

Ošetřované plochy

Doporučený počet

Břicho - tuková řasa menší až střední

6 shotů (voucherů)

Břicho - tuková řasa větší (nejbežnější případ)

9 shotů (voucherů)

Břicho - tuková řasa velmi velká 

12 shotů (voucherů)

Tukové polštářky na bocích nad linií pasu kalhot

6 shotů (voucherů)

Boky komplet - "madla lásky"

8 shotů (voucherů)

Podbřišek

4 shoty (vouchery)

Paže

6 shotů (voucherů)

Oblast nad koleny

3 shoty (vouchery)

Tukové oblasti na zádech s povolenou kůží - oblast podprsenky

6 shotů (voucherů)

Tukové polštáře v oblasti zadečku - hýždě

8 shotů (voucherů)

Vnitřní strana obou stehen - tuková řasa menší až střední

6 shotů (voucherů)

Vnitřní strana obou stehen - tuková řasa větší (nejbežnější případ)

8 shotů (voucherů)

Vnější strana obou stehen - tuková řasa menší až střední

6 shotů (voucherů)

Vnější strana obou stehen - tuková řasa větší (nejbežnější případ)

8 shotů (voucherů)

Podbradek - tuková řasa menší až střední

2 shoty (vouchery)

Podbradek - tuková řasa větší (nejbežnější případ)

3 shoty (vouchery)

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalé tělo. Vyzkoušejte jedinečnou metodu Liposonic a budete svědky malého zázraku.

Cena za jeden shot je 1 500,- Kč vč. DPH