Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

Kryolipolýza - kryoterapie

Studio eXtreme - Kryolipolýza

Kryolipolýza - kryoterapie (liposukce zmražením) - v současnosti se jedná o nejefektivnější neinvazivní metodu na odbourání podkožního tuku. Jde o proces řízeného zmražení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tuková buňka odumře a je z těla odstraněna prostřednictvím lymfatického systému.

Je to tedy organizovaný a přísně regulovaný děj. Přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě , vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu. Lipidy z tukových buněk jsou postupně vstřebávány a vylučovány z těla lymfatickým systémem, stějně tak jako tuk z jídla. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože nereaguje na ochlazení, takže nedochází k jejímu poškození.

Kryolipolýza - zhubněte přesně tam, kde potřebujete!

Tento nový přístup odstranění tukové tkáně je bezpečný, trvalý a bez vedlejších účinků. Zmražení působí pouze na tukové buňky, nikoliv na kůži, cévy, nervy a vnitřní orgány. Důvodem je, že tukové buňky jsou daleko více citlivé na účinek chladu, protože obsahují nenasycené mastné kyseliny.

Kryolipolýza je pohodlná, nebolestivá. Klientka necítí žádnou bolest, pouze na počátku mírný tlak nebo chlad.

Jak lze více podpořit účinnost kryolipolýzy?

Kryolipolýzu můžete pro zvýšení účinku kombinovat s ultrazvukovou lipolýzou, radiofrekvení nebo s lymfodrenážemi. Pro perfektní výsledek je vhodné dodržovat doporučený stravovací, pitný a pohybový režim.

Princip kryolipolýzy

Ošetřením problémových partií dojde k odstranění 25-50 % tukových buněk. Po zmenšení počtu adipocytů (tukových buněk) dochází k remodelaci tukové tkáně. Zbylé buňky se shlukují k sobě, vytlačují prázdná místa a dochází k zmenšení tukové vrstvy. Rozpadající se buňky vyvolají aseptický zánět s úklidovou reakcí, kdy jsou jejich zbytky pohlceny lymfocytární tkání a vyplaveny do lymfatických cest.

První výsledky jsou viditelné za 2 týdny, plný efekt se dostavuje za 6 týdnů. Po této době se klient rozhoduje o další aplikaci v dané oblasti nebo případně v oblasti jiné. Ošetření jedné partie zmražením tukových buněk provádíme ze zdravotního hlediska maximálně 60 minut!

Rozdělení na jednotlivé partie

Je možné kombinovat 2 partie na jedno ošetření kryolipolýzou.

Kryolipolýza - její výhody

Doporučení před návštěvou

Pro koho je neinvazivní lipolýza vhodná

Metoda je vhodná k lokálnímu ošetření problémových partií (břicha, vnitřní části paží, boků, vnitřních či vnějších částí stehen, lýtek), nikoliv k plošnému ošetření celého těla. Je určena pro jedince s maximální nadváhou do 15 kg, nikoliv pro vyloženě obézní osoby. Efekt redukce tukové vrstvy je trvalý, klient si musí pouze uchovávat svoji váhu. Metoda si neklade požadavky na užívání léků nebo na cvičení.

Ideálním klientem je žena, která se snaží dodržovat zdravý životní styl (nepřejídat se, omezovat konzumaci tuků, vyvíjet přiměřený pohyb). Přesto je jejich postava nerovnoměrně členěna a žádnou dietou nebo cviky nejsou schopny výrazněji zhubnout na určité části těla. Neinvazivní lipolýza dokáže cíleným působením na tuto partii tuk rozpustit a část těla vytvarovat.

Kdy se návštěva nedoporučuje - kontraindikace

V současnosti vlastníme tři různé stroje s odlišnými technikami ošetření. Cena ošetření jedné partie je 9 000,- Kč vč. DPH