Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

Jste unaveni z častého holení, zarůstání chloupků? Studio estetiky a korektivní péče Extreme přichází s časově i cenově výhodnější lékařskou diodovou laserovou epilací, která dokáže efektivně odstranit chloupky z obličeje i těla.

 

 

Používáme nejmodernější lékařský diodový 808 nm laser, kterým je oproti ostatním laserům možné nově ošetřovat také světlé či jemné chloupky a díky systému dvojího chlazení je ošetření zcela bezbolestné. Dioda o unikátní vlnové délce 808 nm dokáže přesně zacílit na vlasové cibulky a účinně je zničit tak, aby vás nežádoucí chloupky trvale netrápily.

 

Počet kupónů pro jednolivé partie:

 

Horní ret                                  1

Kotlety                                     2

Tváře                                        2

Krk                                           2

Podpaží (obě ruce)                 3

Předloktí                                  5

Celé horní končetiny              6

Ramena                                   4

Záda horní polovina               6

Záda celá                                 8

Hrudník okolí bradavek          2

Hrudník muži celý                   8

Pruh na břiše                           2

Břiho celé                                8

Třísla - bikini oblast                3

Brazilie intim. partie               4

Třísla + Brazilie                       6

Lýtka                                        7

Celé dolní končetiny             10

 

 

Před ošetřením bude na danou partii nanesen gel, diodový laser tak může efektivněji proniknout přímo k cibulce chloupku. Během ošetření můžete pocítit drobné štípnutí, v závislosti na síle a barvě chloupku. Před ošetřením je potřeba den předem chloupky oholit.

Výsledek se dostavuje bezprostředně po ošetření, a to až 80 % stávajících chloupků už nikdy znovu neporoste. Proč „jen“ 80 %? Laser zaměřuje pouze chloupky v růstové fázi, existují ovšem také fáze zárodečná a klidová. Chloupky v těchto fázích laser nezaměří. Ošetření se proto musí v rozmezí zhruba čtyř týdnů 3 – 5x opakovat. Teprve poté je dosaženo skutečně kompletního odstranění ochlupení v ošetřované oblasti. Díky svému příznivému působení na pokožku vám diodový laser kromě likvidace nechtěných chloupků pomůže také k citelně jemnější a hladší kůži.

Omezení před a po ošetřením

Po dobu 6 týdnů před ošetřením chloupky nevytrhávejte, pouze holte nebo zastřihujte. V opačném případě bude snížena efektivita ošetření. Ošetření se nedoporučuje absolvovat na čerstvě opálenou pokožku. Den před ošetřením chloupky oholte do hladka. Po ošetření doporučujeme pokožku několik dní zvýšeně hydratovat přípravky s panthenolem či aloe vera a vyhnout se návštěvám sauny či bazénů, které by mohly způsobit podráždění pokožky. Do podpaží min. 12 hod neaplikujte antiperspirant/deodorant. Důležité je zamezení působení UV záření na ošetřenou oblast, a min. 2 týdny po zákroku doporučujeme používat krémy s SPF 50.

 

 

Studie potvrdila, že nejméně účinným prostředkem pro trvalé odstranění chloupků je intenzivní pulzní světlo (IPL), kdy bývá zapotřebí vysoký počet opakování. Ošetření nemá dlouhotrvající výsledek a není možné bezpečně ošetřit tmavší fototyp klienta. Jako nejúčinnější ze všech tří typů přístrojů vyšlo ošetření chloupků diodovými lasery. Ošetření alexandritovým laserem je bolestivé a méně účinné než ošetření diodovým laserem, z důvodu absence kontaktního chlazení, ale i použití nižší vlnové délky.

 

 

 

těhotenství a kojení

epilepsie

tetování v místě ošetření

čerstvě opálená pokožka

užívání antikoagulačních léků (léky na ředění krve), 

léky způsobující přecitlivělost na světlo

cukrovka

herpes

lidé, kteří mají nebo měli v minulosti kožní vyrážku způsobenou reakcí na světlo


CENA ZA JEDEN KUPON 400,-Kč (počet kupónů záleží na ošetřované partii dle tabulky)