Studio estetiky

a

korektivní péče

Objednat on-line
Studio eXtreme - estetika a korektivní péče Studio eXtreme body - estetika a korektivní péče
 

Beauty - Defect - Repair

Studio eXtreme - Beuty defect repair

Beauty - Defect - Repair otvírá nové spektrum možností v ošetřování pleti. Mimo jiného mohou být ošetřované i ty části tváře, které jsou težko dostupné injekcemi a to například velmi citlivá část mezi obočím a víčkem. Aplikací BDR se dají nahradit invasivní zákroky jako injekční odstranění vrásek, nebo operativní lifting obličeje. Pro klienty, kteří tyto zákroky odmítají je tato metoda vynikající alternativa jak dosáhnout optimálních výsledku a nádherné pleti.

HYDRATOVANÁ PLEŤ LÉPE ODOLÁVÁ HORKÝM SLUNEČNÍM PAPRSKŮM, HORKÉMU VZDUCHU, NEVYTVÁŘÍ SE NA NÍ HLUBOKÉ VRÁSKY V TAKOVÉ MÍŘE, JAKO NA PLETI DEHYDRATOVANÉ A NEPRAVIDELNĚ OŠETŘOVANÉ.
...JEDNA BDR KŮRA DODÁ PLETI TOLIK HYDRATACE, KTERÁ JE BĚŽNÝMI KOSMETICKÝMI PŘÍPRAVKY NEDOSAŽITELNÁ.
CENY OŠETŘENÍ PLETI BDR PŘÍSTROJEM.

Nechemický peeling

Re-action rozpouští pojivo zrohovatělých buněk v pleti, která je zesílená v důsledku škodlivých vlivů ovzduší a ultrafialového záření. Tvorba buněk se zrychluje. Obnovuje se přirozená hydratační schopnost pleti. Pleť vypadá hladší, svěží a jemnější, pigmentové skvrny jsou světlejší. Výzkumy potvrzují, že vysoce koncentrované AHA kyseliny pronikají současně do vrstvy dermis, ve které vznikají hluboké vrásky. AHA kyseliny stimulují částice vláken v hlubokých vrstvách kůže k produkci kolagenů a elastinu. To znamená, že tkáň a mezibuněčné pojivo se zpevňují.

Mikroperforace

Pleť má přirozenou ochranou funkci, která více či méně brání penetraci aplikovaných léčebných roztoků (mezoterapie). Pomocí mikroperforace horní vrstvy pleti dosahují účinné látky opravdu aktivní vrstvy buněk pleti. Spuštění vlastní syntézy kolagenu je skutečně dosaženo. To vede přímo k liftingovému efektu, stabilizaci a obnově struktury elesticity pleti. Ošetření je zcela bezbolestné.

Maska, masáž

Metoda beauty-defect-repair je velice efektivní, jelikož se při její aplikaci používá jen několik málo produktů, jejich použitelné množství je však přesně určeno.

Invazivní mezoterapie

Použití metody Beauty Defect Repair je snadné. Vychází z nové technologie, která zaručuje rychlejší a mnohem dokonalejší průnik kosmetických přípravků do kůže. Jemná a přesná perforace vnější, zrohovatělé vrstvy kůže k transparentní vrstvě je zaručena ošetřením pomocí ´regenerátoru´, který tvoří speciálně tvarované a přesné mikro jehličky, které ideálně stimulují mikrocirkulaci, Paciniho tělíska (jsou stimulována mezi vrstvami dermis a spodní vrstvou dermis a reagují na změny kůže, především na tlak) a volná nervová zakončení v kůži.

Cena za ošetření je 4 500,- Kč vč. DPH.